21 Mayıs 2010

Anadolu Hezeyanı"Sana Çok Bile Bu Kupa Fenerbahçe"

Süt güğümüne benzer bir teneke üzerine yazılan bu ibare Bursaspor'un adına şan mı katacak, Fenerbahçe'yi mi küçültecek? Izdırabınızı anlamış değilim fakat düşman kazanmaktan başka birşey değildir bu..

Anadolu'dan çıktı şampiyon diye sevinenlerin bile neşesini yarıda bıraktı bu görüntü.. Anadolu kültürünün hezeyanına kapılmış bu gençler.. Acıların üzerine mutluluk kurmak var mı Anadolu'da.. Bir alt konuda Aykut Kocaman'ın 1996'da söylediği sözü veya benzerini ifade edebilecek bir babayiğit var mı bu dönemde? Yoktur, beklenemezde zaten..

Bırakın acımızı içimizde yaşayalım, deyyuslar..
"Herkesin derdi Fenerbahçe olmuş, demek ki zamanında iyi koymuş" edebiyatı mı yaptıracaksınız bizlere? Çocuk oyuncağına mı döndüreceğiz bu sayfaları..

Kimsenin Anadolu'yu temsil ediyorum ayağına kıçı başı oynamasın.. Anadolu Kadıköy'den başlar! Kıçınızın yerini bilin..3 yorum:

  1. Bunların bu havası pensilvanya'dan geliyor...Ama dua ediyorum Tanrının biraz adaleti varsa bu yaşanan görüntülerin acısını onlardan çıkaracaktır...O gün ağlayan bizler ise o zaman kahkahalarımızla onların kulaklarında yer edeceğiz.

    YanıtlaSil
  2. "Herkesin derdi Fenerbahçe olmuş, demek ki zamanında iyi koymuş"......ve herşey böyle başladı...

    YanıtlaSil
  3. Şampiyonlar liginde o kupayı ters çevirtip oturturlar üstüne...

    YanıtlaSil